Ohlasy

Dnes jsem dostala pochvalu od našeho ředitele za mé (dle mého názoru) velmi jednoduché šablony tvořené v ActivInspire a prý, kde jsem se ta „kouzla“ naučila :). Tak jsem hlásila, že to je Vaše zásluha, protože jsem absolvovala už minimálně pět  seminářů :). Tak bych Vám tímto chtěla poděkovat, že se o nás takto „staráte“ :) a nemusíme na vše přicházet pomocí „pokus - omyl“. Což mě stálo u popisku třeba hodinu a půl času. Mgr. I. Poláková

Moc děkuji za připomínky, donutily mě znovu se zamyslet nad určitými věcmi a naučila jsem se díky vám super fígl v ActivInspire pro tvorbu DUM a svých příprav na interaktivní tabuli.
Mgr. P. Dobrovolná

S webinářem jsem byla moc spokojená, paní lektorka byla velmi příjemná a po odborné stránce byla výborná. Nápad uspořádat webinář hodnotím velmi kladně. Jsem uživatelem ActivStudia a na ActivInspire se mi moc přecházet nechtělo. Webinář mi přechod velmi usnadnil.
Mgr. H. Doležalová

Veľká vďaka, že sa môžu semináru zúčastniť aj učitelia zo Slovenska - výborná možnosť, ako sa naučiť niečo nové - veľká VĎAKA.
Mgr. A. Lisičanová

Jednalo se o mou první zkušenost s tímto typem semináře. A vlastně i první pořádné školení na interaktivní tabuli. Myslím, že zvládám už dost věcí, ale vše mám vyčtené nebo vyzkoušené metodou pokus omyl. Váš seminář je proti tomu velmi efektivní. Děkuji.
Mgr. Radka Millerová