ActivKonference 2013

Datum a čas: 

5.11.2013 9.0017.00

Lektor: 

Vážení Activní vyučující,

zveme vás na již 8. ročník tradičního setkání aktivních učitelů, tentokrát akreditovaného v programu DVPP.

Letošním hlavním tématem snad nemůže být nic jiného než "Tablet ve výuce". Slovu tablet je v poslední době přisuzován mnohdy až magický význam. Víme ale, co jeho využití ve výuce obnáší a víme vlastně "co s ním"? Dokážeme si připustit i rizika spojená s jeho využíváním? Nebo jsme se pro něj pouze slepě nadchli, když nám přátelé ukazovali fotky z dovolené? Rádi bychom vám ukázali, že pedagogicky správné využívání tabletu má svá specifika. Potřebujeme nejen kvalitní zařízení, ale zejména praktické uplatnění a výukový obsah. Připravené prezentace a semináře poskytnou nejednu inspiraci na využití žákovských zařízení ve školní praxi. Navážeme přitom na současné vybavení, tedy zejména na interaktivní tabule, které ani se zaváděním tabletů do výuky svoji pozici ve třídě zajisté neztrácí.

Budeme se věnovat interaktivní výuce v různých typech a stupních škol, letos poprvé budou mít svůj prostor i mateřské školy. Témata jsou volena tak, aby si na své přišli jak učitelé humanitních, tak přírodovědných předmětů, ředitele škol a ICT koordinátory nevyjímaje.

Pokud máte vlastní tablet, neváhejte si ho vzít s sebou!

A nezapomeňte! Kromě drobných dárků, které si odnese každý účastník, je i tentokrát součástí programu tombola s množstvím hodnotných cen. Soutěžit se bude mimo jiné o dotykovou interaktivní tabuli ActivBoard Touch či o odpovědní software pro tablety ActivEngage2.

Účast na konferenci, stejně jako stravování, je zdarma. Cizojazyčné příspěvky jsou tlumočeny. Doporučujeme včasnou registraci, kapacita sálu je omezena na 200 míst.

Těšíme se na viděnou tentokrát v Brně 5. 11. 2013.

Za PROFIMEDIA, regionální ActivPartnery a všechny přednášející, zve

Ing. Pavel Borovička

Kapacita: 

200

Typ akce: 

  • konference

Místo konání: 

SOŠ a SOU informatiky a spojů
Čichnova 23
624 00  Brno
Česká republika